Resultaten van Rosaceae en Rosaceeën Honden

27.11.22 131e WINNER show keurmeester Marion Klok Reuen Openklasse        Rosaceae Ribes 1e EX / CAC / CACIB / BOS / WINNER 2022  (2 kamp.punten) Kampionskl        Rosaceae oreocereus 2 EX Teven Kampioenskl     Rosaceae Rhazya 1EX , res. CAC 25.11.22  Fryslân cup keurmeester Anne Foss (NO). Reuen Openklasse        Rosaceae Ribes 1e EX Kampioenskl     Rosaceae Oreocereus 1e EX  / CAC / CACIB / BOB   & 1e in rasgroep 2 in de ereing. Handler Wim Toonen Teef Kampioenskl     Rosaceae Rhazya 1e EX / RES. CACIB.

06.11.2022
31e internationale hondenshow te Bleiswijk
Keurmeester Carin van der Sijs.
Reuen
Openklasse        Rosaceae Ribes 1 U / RESERVE CAC/CACIB  ( 1 vol cac punt)
Kampioenkl       Rosaceae Oreocereus 1 U / BOB / CAC / CACIB
Teven
Puppyklasse      Thwayya rosa de la vallee des Mammouths 1 VB BESTE PUP.

25.09.22
de duitse clubmatch 2022
Keurmeesters   Willy Güllix, Wolfgang Mayer, Yvonne Natterer, Angelika Szynkarek.
Rosaceae Ugni   2e jongsteklasse reuen eig A. Bäcker
Rosaceae Ribes 1e fokkersklasse reuen
Rosaceae Oreocereus 3e kampioensklasse reuen
Rosaceae Rhazya  4e fokkersklasse teven

24.09.22
World Championship 2022 te leonberg
Keurmeesters   Olli Kokkonen, Trix Klein, Carla Dusseldorp, Daniel Krebes 
Rosaceae Ugni 3e jongsteklasse reuen eigenaar A.Bäcker
Rosaceae Ribes 2e fokkersklasse reuen
Rosaceae Gymnocladus 3e openklasse
 Rosaceae Oreocereus EX
Rosaceae Rhazya   ZG

18.09.22
De Franse Clubmatch 2022 te Cluny.
Keurmeesters    Valerie Bontems, Carla Dusseldorp, Sylvie Cardon, Monique Laroux  Rosaceae Gymnocladus 1 EX open klasse reuen  &  CAC
Rosaceae Oreocereus 2 EX  kampioens klasse reuen 
Rosaceae Ribes  3 EX
Rosaceae Rhazya 4 EX

04.09.2022      
41E INTERNATIONALE DAG VAN DE LEONBERGER. DE BELGISCHE CLUBMATCH 04.09.22 TE BONHEIDEN
Erg gezellig , prachtig weer en zeer goed georganiseerd.
Het was spectaculair: voor het cac punt van de reuen liepen maar liefst 3 van onze reuen mee, prachtig om te zien!

KEURMEESTERS:
OLLI KOKKONEN (FI)
RICHARD KNISEY (uk)
EVA DE WINE (b)

Uitslag van onze honden:
Reuen
OPEN KLASSE                    ROSACEAE GYMNOCLADUS 1 U
FOKKERSKLASSE              ROSACEAE RIBES 1U
KAMPIOENSKLASSE        ROSACEAE OREOCEREUS 1 U CAC/CACIB/BOB
TEVEN
MINOR PUPPY                  THWAYYA ROSA DE LA VALLÉE DES MAMMOUTHS 4 VB

FOKKERSKLASSE              ROSACEAE RHAZYA   3 U

 

28.08.22
keurmeester C. Jouanchicot
Reuen 
Openklasse        rosaceae ribes 1 U + res CAC/CACIB ( 1 vol punt)
Kamp klasse       rosaceae oreocereus 1 U + CAC/CACIB
Teven  
kampioen kl.      rosaceae rhazya 1U + BESTE TEEF & BOS

27.08.22
Keurmeester J. Vasco Pocas
Reuen
Openklasse        rosaceae ribes  2U
Kamp klasse       rosaceae oreocereus 1 U BESTE REU & BOB
Teven
Kampioen kl.     rosaceae rhazya  1 U BESTE TEEF & BOS

30.07.22
de spaanse clubmatch te Errentaria.  
Keurmeester Rita pleibel
Reuen
Kampioensklasse            rosaceae oreocereus 1 U & beste reu & BOS
Openklasse                       rosaceae gymnocladus 2 U
                                           Rosaceae ribes  3 U
Teven
Kampioensklasse            rosaceae zinzi 3 U
Openklasse                       rosaceae rhazya 2 U & reserve CAC
Intermediair klasse          Rosaceae Saponaria 1 U

Beste groep                       rosaceae gymnocladus, rosaceae oreocereus, rosaceae kentia                            

03.07.22
UTRECHT outdoor show  keurmeester goedelieve de Wit-Bazelmans.
Reuen
Openklasse        Rosaceae Oreocereus 1 U  reserve CAC  NEDERLANDS KAMPIOEN
Teven
Open klasse       Rosaceae Rhazya          1 U reserve CAC  NEDERLANDS KAMPIOEN

26.06.22
WORLD DOG SHOW MADRID 2022  
Keurmeester : Nadja Timmermans-Kadenko
Reuen:
Open klasse       Rosaceae oreocereus    CAC + BOB + WERELD KAMPIOEN 2022 + SPANISCH CHAMPION
Kamp. Klasse     Rosaceae Gymnocladus  2E U  + CAC + SPANISCH CHAMPION

25.06.22
CAC SPECIALTY SHOW MADRID 2022 
Keurmeester : Alejandro Palacin Cabarias
Reuen:
Open klasse       Rosaceae Oreocereus 1 U + CAC
Kamp.klasse      Rosaceae Gymnocladus 1 U + CAC + BOB

18.06.22 
NEDERLANDSE LEONBERGER CLUBMATCH 2022 te zeewolde
Keurmeesters: Valerie Bontems, Daniel Krebes en Carin v.d. Sijs

Reuen:
Open klasse       Rosaceae Oreocereus 1 U + CAC + BOB
                             Rosaceae Ribes 4U
Kamps. Klas      Rosaceae Gymnocladus 1 U
Fokkerskl.         Rosaceeën hippurus 2 U
Teven:
Fokkerskl.         Rosaceae Rhazya   4U

21.05.22 
FCI show te Hässleholm (Zweden) keurmeester Tijana Konrad (Servie)
Reuen:
Open klasse       rosaceae oreocereus       3EX
Kamp. Klasse     rosaceae gymnocladus 2EX
Teven
Openklasse        rosaceae rhazya               EX
22.05.22
speciale rasshow van leonbergers  te Hässleholm (Zweden) keurmeester Pernilla Sandström (zweden)
Reuen
Open klasse        rosaceae oreocereus     2 EX
Kamp klasse       rosaceae gymnocladus 2 EX
Teven
Openklasse        rosaceae rhazya   ZG

18.04.22
outdoor zeelandshow keurmeester John Williams.
Reuen
Openklasse                        Rosaceae Ribes 3U
Kampioensklasse            Rosaceae Gymnocladus 1 U  BOB
Teven
Openklasse                        Rosaceae Rhazya 1 U  BOS

26.03.22              
Internationale dogshow KV Rijnland, keurmeester Ricky Lochs-Romans.
Open klasse reuen: Rosaceae ribes 2 U
Kampioensklasse:  Rosaceae gymnocladus 1U BESTE REU & BOB
Open klasse teven: Rosaceae rhazya 1U BESTE TEEF & BOS       

06.02.2022
CAC/CACIB show Eindhoven te Rosmalen keurmeester: Marie-Josée Melchior
Reuen
Tussenklasse     Rosaceae ribes 1U
Kampioenskl.    Rosaceae Gymnocladus 2U Res CAC/CACIB

Teven
Tussenklasse     Rosaceae Rhazya  1U BOS

4/5-12-2021
04.12.21
2daagse CAC/CACIB SHOW in Kassel (DTS).
keurmeester Peter Schön
Tussenklasse reuen        rosaceae ribes 1e U
Openklasse reuen           rosaceae oreocereus 1e zg
Kampioensklasse            rosaceae gymnocladus 1e U + BOB  
05.12.21
keurmeester Magdalena Hiltbrunner
Tussenklasse reu             rosaceae ribes 1e U
Kampioensklasse            rosaceae gymnocladus 1U + BOS  
 
   
       

16.10.21
spezial rassenhunde ausstellung der landesgruppe Bayern.
Keurmeesters Bernard Métraux en Wolfgang Mayer
Reuen
Tussenklasse     Rosaceae Ribes 1U / CAC
Openklasse        Rosaceae oreocereus 1 U BESTE REU / BOS / LG SIEGER / CAC
Kampioenskl     Rosaceae Gymnocladus 2 U
Veteraan           Rosaceae Melocactus 1 U eig. Bert & Mieke elshof


    

25.09.21
de duitse clubmatch in Leonberg.
Reuen
Tussenklasse     Rosaceae Ribes 4 U
Openklasse       Rosaceae Oreocereus 2 U
Kampioenkl.    Rosaceae Gymnocladus U

   

19-09-2021
Franse clubmatch te cluny, keurmeesters S.Johansson, C. Reilhac, P. riviere, K. Rusby.
Reuen
Jeugdklasse       Rosaceae Ribes 1U
Kamp.klasse      Rosaceae Gymnocladus 1 EX, BESTE REU, BOS
Open klasse       Rosaceae Jubata EX.
Veteraan            Rosaceae Zelkova 2EX   eigenaar Gerard & Jose Maria
       

18-09-2021
I
ULH WORLD CHAMPIONSCHIP in cluny, keurmeesters V.Bontems, W.Mayer, G.Perosino, J. felipe ruiz cataneda
Reuen                 
Jeugdkl.          Rosaceae Ribes        1 ex   & TITEL  IULH WORLD JUNIOR WINNER 2021
Openklas        Rosaceae oreocereus 3 ex                               
                     Rosaceae juanulloa       ex eigenaar annette en marc schilder  
                      Rosaceae Jubata          ex eigenaar annette en marc schilder
Kampioen       Rosaceae Gymnocladus 4 ex
Veteraan         Rosaceae Zelkova 1 ex   & TITEL IULH WORLD VETERAN WINNER 2021 & trofee for BESTE HOOFD.
Teven Jeugdklasse  Rosaceae Saponaria 3 ex.

              

05.09.2021         
belgische clubmatch te Bonheiden,
keurmeesters Agi Hejja  (USA), R. chiodi-walraven(NL) & Bas Bosch (B)
Reuen:
Jeugdklasse       Rosaceae Ribes                1 U
Open klasse      Rosaceae Oreocereus       1 U  & CAC
                         Rosaceeën Jubata             2 U
                         Rosaceae Juanulloa           ZG
Kampioenkl       Rosaceae Gymnocladus 1 U & RESERVE CAC
Veteraankl         Rosaceae Melocactus     1 U & BOS
                          Rosaceae Ulva               2 U
Teven
Jeugdklasse       Rosaceae Rhazya             3 U  
BESTE GROEP  ; ROSACEAE

          

07-08-2021
De zweedse leonberg club viert dit jaar hun 40 jarig bestaan  en had in Gävle  een speciale show met Ann-Christin Sultan als keurmeester.
Het was even afzien, net spanje achter de rug en dan al weer 1600 km rijden naar zweden, maar zweden is zo’n prachtig land dat we dat geen probleem vinden; we hebben dan ook de binnendoor route genomen en heerlijk rustig in de bossen  gewandeld en geslapen.
De show werd gehouden op het terrein Engeltofta, een prachtig gebouw wat helemaal wordt gerenoveerd.
De opzet van de show is een ring met daar omheen alle tentjes van de exposanten, een geweldig idee,
Je maakt alles goed mee, en het is erg gezellig.
Nieuw voor ons was de klasse : eigenaar en hond verkleed; het zag er allemaal geweldig uit en was heel grappig!
We hadden 4 honden:
Rosaceae Gymnocladus (Dante) werd 1e in de kampionsklasse, CAC, Beste Reu en kreeg de titel ZWEEDS KAMPIOEN
Rosaceae Oreocereus ( Broer) werd 2e in de open klasse (18 deelnemers) RES CAC,
Rosaceae Ribes (Phu) werd ook 2e in de jeugsklasse, RES JCAC.
Rosaceae Kentis ( Zinzi) kreeg een EX in kampioensklasse teven
Deze 4 honden brachten we ook uit in een fokgroep (uit 4 verschillende nesten) en daar kregen we de 2e plaats.
Het was een super gezellige en goed georganiseerde show, dank aan de organisatie. Ook dank aan Jose Maria voor de mooie trofee uit spanje  voor de beste zweedse teef en winnaar van de show: Rëmrods Yellow Diamond, Eigenaar maria Gustafsson.

                  

    

31-07-2021
XXV spaanse clubmatch te Errenteria , keurmeester Don Martin Baskaran ( SP).
De best georganiseerde clubmatch van europa, dank daarvoor jose maria, gerard en al die andere die de hele dag druk zijn om het  iedereen naar de zin te maken.
Het was een geweldige dag,
BROER ( Rosaceae Oreocereus) werd BOB, kreeg het CAC en Won tevens de trophee voor het beste gangwerk en de trophee voor het beste hoofd.
DANTE ( Rosaceae Gymnocladus) werd 1e in de kampioensklasse reuen,
PHU ( Rosaceae Ribes) Werd 1e in de jeugdklasse reuen en tevens beste jeugdhond,
ZUSJE ( Rosacaea Opuntia) werd 3e in de open klasse teven en
ZINZI ( Rosaceae Kentia) werd ook 3e in de kampioensklasse teven.
Ook werden we nog beste fokgroep.
JABBY ( Rosaceae Pterostyrax) eigenaar Metha Stramer werd 2e in de openklasse reuen, en READILY ( Rosaceae Saponaria) eigenaar regine Parisy werd 1e in jeugdklasse  teven.

                       

26.09.2020 
SRA clubshow 2020 keurmeesters Nathalie mayer en Rita Pleibel
Reuen
Tussenklasse     Rosaceae oreocereus     ZG
Openklasse       Rosaceae Juanulloa       1 U & BOS (cacpunt)
Fokkerskl.        Rosaceae durio             1U
Kamp. Klasse   Rosaceae Gymnocladus  3U
Veteraankl.       Rosaceae Melocactus     1 U                       (cac vet. punt)
Teven
Fokkerskl.        Rosaceeén Hepatica       2U
Tussenkl.            Rosaceae Photinia        3 U  eig. Heike Ruchatz

      

20-09-2020 
de Franse Clubmatch te Cluny  

Reuen  keurmeester: Salina Loredana
Intermediar klas     Rosaceae Oreocereus   4 U
Open klas              Rosaceae Hieracium       4 U                                    
                              Rosaceae juanulloa              U   eigenaar Annette en Mark Schilder
Kampioensklas       Rosaceae Durio           3 U

                              Rosaceae Gymnocladus  4 U
Teven  Keurmeester: Gerard Calendrin
Kampioenklas         Rosaceeën Hepatica    3 U

      

30.02.2020    
martinidogshow CAC/CACIB te Groningen keurmeester mevr. Maria Amelia Taborda

Reuen
Jeugdklasse       Rosaceae osmanthus 2U              eig. j.kuipers-sijpkes
                         Rosaceae oreocereus 1 U
Tussenklasse     Rosaceeën jubata 2U                     eig. annette en marc
Openklasse       Rosaceae juanulloa 1U                  eig. annette en marc
                       Hjamu lowe vom silverstersee2U
Kampioenskl     Rosaceae Gymnocladus 1 U
Teven
Jeugdklasse       Rosaceae opuntia 1 U    BESTE JEUGDHOND 

29.02.2020 
Martinidogshow CAC/CACIB te Groningen keurmeester John Walsh
Reuen
Jeugdklasse       Rosaceae oreocereus 1U   BESTE JEUGDHOND
Tussenklasse     Rosaceeén jubata 2U                     eig. annette en marc
Openklasse       Rosaceae juanulloa 2U                  eig. annette en marc
                         Hjamu lowe vom silverstersee 1U
Kampioenskl     Rosaceae gymnocladus 2U  RESERVE CAC/CACIB
Teven
Jeugdklasse       Rosaceae opuntia 2U

        

09-02-2020
CAC/CACIB show Eindhoven te venray keurmeester Dick Baars

Reuen
Jeugdklasse       Rosaceae oreocereus 2U
Kampioenskl.    Rosaceae Gymnocladus RESERVE CACIB
Teven
Jeugdklasse       Rosaceae Opuntia 1U + BESTE TEEF +CAC
Openklasse        Rosaceeën Icmadophila 1U + CACIB